Polonia FC zagra w ćwierćfinałach

2013-08-06 22:40:33

Polonia FC wygrała wszystkie mecze fazy grupowej, teraz spotka się na boisku jutro (07-08-13) o godz. 12 z Polonia Toronto w walce o miejsce w gronie najlepszych czterych zespołów turnieju. 

DSCF2679

RELACJA, WIDEO I ZDJĘCIA MECZU POLONIA FC - ZYTOMIERZ(żródło: http://www.echodnia.eu)

RELACJA, WIDEO I ZDJĘCIA DEL PARTIDO LAKESHORE UTD. 2 - ZAOLZIE BESKID SLASKI (żródło: http://www.echodnia.eu)

Wyniki i tabeli fazy grupowej (żródło: http://www.igrzyskapolonijne.kielce.eu

TABELA GRUPA I

                                            Mecze        Punkty               Bramki                   Bramki                         

                                                                                      Zdobyte                 Stracone                    

1.

Polonia Argentyna

3

9

8

0

2.

Lakeshore I

3

6

8

3

3.

Żytomierz

3

3

13

4

4.

KS Żubr

3

0

0

21

TABELA GRUPA II

                                            Mecze        Punkty                Bramki                    Bramki

                                                                                      Zdobyte                   Stracone

1.

Lakeshore II

3

6

5

5

2.

Zaolzie

3

6

6

2

3.

Skała Mościska

3

6

5

4

4.

Polonia Toronto

3

0

3

8

Komunikat nr 1/VIII/2013

Mecz nr 1 - 03.08.2013 r. (GRUPA I)

FC Polonia Argentyna – Lakeshore United I Kanada 3:0 (2:0)


Bramki: Paweł Piywka 2, Fernando Garitonadadia.

Polonia Argentyna: Herman, Oczkowski, Janowski, S. Schor, Bonamino, Barlesi, Marduel, Garitonadadia, Piywka, Wiśniewski, Elizalde, M. Schor, Brojanowski, Konopka, Zaleski, Iwański.

Lakeshore United I: Tyszkiewicz, Krzemiński, Gościniak, Feliksiak, Fiuk, Rocławski, Barańczuk, Pietrzyk, Ch. Najdienow, Rudakiewicz, K. Biernat, S. Biernat, Wrona, K. Najdienow, Paździor.

Sędziowali: Bąk, Łukasik, Smolanko.

Komunikat nr 2/VIII/2013

 Mecz nr 2 - 04.08.2013 r. (GRUPA II)


Skała Mościska (Ukraina) - Zaolzie Beskid Śląski 0:1 (0:0)

Bramka: Nowak.

Zaolzie: Gradek, Goj, Sikora, Szmek, Górecki, Matusik, Cieślik, Baron, Hudzueczek, Schimke, Zitka, Nowak, Śmica, B. Hulboj, M. Hulboj, Basanda.

Skała: Szagalow, Matus, Labuda, Mihajlo, Pluvak, Małaniak, Szwed, Smola, Holowacz, Luc, Pawliw, S. Miciak, Galabud, Barnus,  R. Miciak, Iwanoczko, Szubka, Kizluk.  

 Sędziowali: Ubożak, Kondrak, Kowalski.

Komunikat nr 3/VIII/2013

 Mecz nr 3 - 04.08.2013 r. (GRUPA II)

Polonia Toronto (Kanada) – Lakeshore United II 1:3 (0:2)

Bramki: Voller – Pindula, Łowisz, P. Obyrtacz.

Polonia Toronto: Mazurkiewicz, Swol, Żymańczyk, Jurkiewicz, Żuk, Martyniuk, Dwerniecki, Gackowski, Mariusz Kardasz, Marcin Kardasz, Pietrzyk, Skrzypek, Sarbinowski, Voller, Szlachetka, Grabowski, Gulewicz.

Lakeshore II: Sarbinowski, Szlezak, Kurasz, Krutow, Pindula, Kwiatkowski, P. Obyrtacz, Mosmoldt, T. Obyrtacz, Adamus, Łowisz, Nieznalski, Polański, Zwierzyński, Poprawski, Pilecki, Szewczyk, Piasecki 

Sędziowali: Ubożak, Kondrak, Kowalski.


Komunikat nr 4/VIII/2013

Mecz nr 4 - 04.08.2013 r. (GRUPA I)

Żubr (Rosja) – Żytomierz (Ukraina) – 0:13 (0:5)

Bramka: A. Ostrowski 6, Iskra 2, Piotrowski, A. Didienko, R. Didienko, Shur, samobójcza.

Żubr: W. Dworowgi, B. Dworowgi, Użenkias, A. Kopecki, Prokoszyn, Solomakin, W. Kopecki, Kornen, Król, Pietrow.

Żytomierz:  Dragan, Radysziński, V. Ostrowski, Nieltin,  Krawczenko, Piotrowski, R. Didienko, A. Didienko, Shur, A. Ostrowski, Mikitiuk, Aleksandrow, Iskra, Irmolenko.

Sędziowali: Białacki, Wrona, Dziewięcki.

Komunikat nr 5/VIII/2013

Mecz nr 5 - 05.08.2013 r. (GRUPA I)

Lakeshore United I (Kanada) – KS Żubr (Rosja) 5-0 (1-0)

Bramki: Wrona, Tyszkiewicz 2,Krzemiński, Gocławski

Lakeshore United I: Kudaszewicz, Krawczuk, Tyszkiewicz, Najdienow Krzemiński, Najdienow, Fila,  Gościniak, K. Biernat, S. Biernat, Pietrzyk, Gocławski, Wrona, Feliksiak, Paździor..

Żubr: W. Korniev, Dworowgi, B. Dworowgi, Król, Prokoszyn Pietrow, Wylebski, Solomakin, A.Kopecki, Upenieks,, W. Kopecki.

Sędziowali: Niebudek, Kaczmarczyk, Wysocki.

Komunikat nr 6/VIII/2013

Mecz nr 6 - 05.08.2013 r. (GRUPA II)

Skała Mościska (Ukraina) - Lakeshore United II 2:1 (0:1)

Bramki: Luc 2 – Piasecki.

Skała: Szagalow, Małys, Pluvak, Golovacz, Szwets, Smola, Olech, Labuda, Luc, Pawliw,  Małaniak, S. Miciak Mihajlo, , Holowacz, S., Galabud, Barnus,  R. Miciak, Iwanoczko, Szubka, Kizluk. 

Lakeshore II: Sarbinowski, Szlezak, Kurasz, Krutow, Pindula, Kwiatkowski, P. Obyrtacz, Mosmoldt, T. Obyrtacz, Adamus, Łowisz, Nieznalski, Polański, Zwierzyński, Poprawski, Pilecki, Szewczyk, Piasecki. 
Sędziowali: J. Półchłopek, Ł. Półchłopek, Mądzik

Czerwona kartka: Pawliw – skutkuje wykluczeniem zawodnika w następnym meczu.  

Komunikat nr 7/VIII/2013

Mecz nr 7 - 05.08.2013 r. (GRUPA II)

Zaolzie Beskid Śląski (Czechy) – Polonia Toronto 4:0 (3:0)

Bramki: Górecki, Baran, Szimek, Schimke.

Zaolzie: Zaolzie: Gradek, Goj, Sikora, Szmek, Górecki, Matusik, Cieślik, Baron, Hudzueczek, Schimke, Zitka, Nowak, Śmica, B. Hulboj, M. Hulboj, Basanda.

Polonia Toronto: Polonia Toronto: Mazurkiewicz, Swol, Żymańczyk, Jurkiewicz, Żuk, Martyniuk, Dwerniecki, Gackowski, Mariusz Kardasz, Marcin Kardasz, Pietrzyk, Skrzypek, Sarbinowski, Voller, Szlachetka, Grabowski, Gulewicz.

Sędziowali: Mądzik, J. Półchłopek, Ł. Półchłopek.

Komunikat nr 8/VIII/2013

 Mecz nr 8 - 05.08.2013 r. (GRUPA I)


Polonia FC (Argentyna) – Żytomierz (Ukraina) 2:0 (2:0) 

Bramki: S. Schol, Marduel.

Polonia Argentyna: Herman, Oczkowski, Janowski, S. Schor, Bonamino, Barlesi, Marduel, Garitonadadia, Piywka, Wiśniewski, Elizalde, M. Schor, Brojanowski, Konopka, Zaleski, Iwański.

Żytomierz:  Dragan, Radysziński, V. Ostrowski, Nieltin,  Krawczenko, Piotrowski, R. Didienko, A. Didienko, Shur, A. Ostrowski, Mikitiuk, Aleksandrow, Iskra, Irmolenko.

Sędziowali: Niebudek, Kaczmarczyk, Wysocki.

Komunikat nr 9/VIII/2013

Mecz nr 9 - 06.08.2013 r. (GRUPA I)

Powrót do spisu aktualności

Newsletter

Najnowszy wynik

1:0 Papa Francisco
03.12.2017 13:30

Następny mecz

Polonia
Futbol Club
vs poloniafc
04.12.2017 12:00

Tabela

Drużyna m. pkt.
Satsaid 13 32
Atilra 13 23
La Unión 13 21
Castelar 14 20
Polonia FC 13 19
Atlético Luján 12 19
Platense 13 13
Cafa 13 12
Juv. Gallardo 14 4

 

T_tulo_tabla_sub_17

Tabla_Oct_17

logoTorun2017_6

logoPom

Texto_Pom


boca